Олександр Аронець, блогер

Ох, же збісили мене защітнічкі русского язика.

Найтиповіший «аргумент» русскоговорящіх у дискусії по Скрипці – мовляв, «какая разніца на каком язикє», бо ж україномовні крадуть і займаються корупцією в Україні, прикриваючись мовою і вишиванкою.

Насправді дуже підло і ницо ставити в один ряд мову, вишиванку і корупцію. Бо корупція не має кордонів, не знає меж, не розуміє мов і не одягає вишиванок.

Але якщо вже так активно юзають тему «україномовних корупціонерів», треба російськомовним співгромадянам України нагадати, хто саме побудував в Україні олігархічний, корупційний лад.

Це були російськомовні Кучма і Янукович. Більше того, російськомовна банда яника втопила країну в крові, призвела до війни та анексії Криму. Ці ж русскоговорящі діячі 20 років створювали в країні україномовні ґетто і всіх російськомовних – на той час такий стан справ задовольняв. Ніхто не ставав на захист україномовної БІЛЬШОСТІ громадян України.

Проте, як тільки україномовні громадяни вчергове вимагають поваги до себе, вимагають можливості мати доступ до інформації, послуг, телебачення УКРАЇНСЬКОЮ – це відразу різні «діячі» порівнюють з нацизмом і називають спробою «раскалоть общество».

Джерело: Олександр Аронець

БЕЗ КОМЕНТАРІВ