Олександр Аронець, блогер

Отже, Порошенко знову вдався до риторики «не розхитуйте човна, бо втратимо державу як 100 років тому».

Хочу нагадати політтехнологам гаранта, що 100 років тому державу втратили недолугі керівники та їхні ідеологи: Винниченко з Грушевським, Скоропадський та Петлюра самі найбільше доклалися до руйнації України, не покладаючись на власні сили, а шукаючи дружби то з Заходом, то з «другой Рассией», тобто не більшовицькою, а білогвардійською, наприклад. А Петлюра так взагалі віддав Польщі Західну Україну, в результаті втративши все.

А хіба не те саме робить Порошенко? Мріє про відновлення дружби з «Росією без Путіна», так наче умовний навальний буде кращим для нас. Надіється на санкції Заходу, але сам намагається за будь-яку ціну зберегти торгівельні відносини з Росією в той час, коли щодня від рук тих, з ким він торгує, гинуть українські герої.

Саме Порошенко, який спочатку мав підтримку більшості населення України, повторює помилки 100-річної давнини і веде країну в прірву.

Та й сьогоднішній виступ із призупинення транспортного сполучення з ОРДЛО як мінімум дивакуватий, мовляв, відновимо сполучення, коли бойовики повернуть контроль над українськими (читай ахметівськими) підприємствами. А це як можливо, без відновлення української влади на окупованих територіях? Приміром, я зможу поїхати на підприємства і влаштуватись там на роботу?)) Сумнівно.

Звичайно проблиски надії, що Порошенко принаймні хоч трохи вивчився на прикладі Януковича – є. Він словами «розніс» блокувальників, але тримати в райвідділках і судити їх побоявся. Так само внаслідок суспільного тиску наразі призупиняє транспортне сполучення. Так, це напівкроки.

Тому наше з вами завдання продовжувати тиск на владу, бо влада підзвітна і підконтрольна нам з вами, але при цьому дійсно не переборщити, тримаючи в голові урок 100 річної давнини.

Джерело: Олександр Аронець

БЕЗ КОМЕНТАРІВ