Олександр Аронець, блогер

Хочу окремо зупинитись на реальному незнанні української мови підозрюваним у вбивстві «свободівця» Олега Супруненка «ляшківцем» Хачатуром Хачатряном.

За моїми даними, Хачатрян отримав українське громадянство близько 10 років тому. Для отримання громадянства необхідно здати іспит зі знання української мови. Очевидно Хачатрян просто купив громадянство. Тому тут питання і до прокуратури, яка має розслідувати, хто незаконно видав громадянство цьому нелюду.

Але є ще одна проблема, загальноукраїнського масштабу.
Питання отримання громадянства іноземним криміналітетом і сепаратистами.

З моменту купівлі ними українського паспорта закон хоч на наступний день дозволяє їм балотуватись в органи місцевого самоврядування. При наявності достатньої кількості фінансів, ради типу Миргородської, чи навіть Полтавської можуть узурпувати сепари чи кримінальщики. А наступного дня оголосити чергову «народну республіку».

Іспит зі знання мови – це який не який, але запобіжник. До нього варто додати і іспит зі знання української історії і тест на лояльність Україні.

Але перший, хто порушує цей чи не єдиний дієвий запобіжник, – Президент Порошенко, який, роздаючи направо і наліво громадянство всіляким варягам, які не знаючи державної державної мови очолюють відомства, де щодня треба підписувати сотні документів державною мовою, в підсумку можуть понапідписувати казна що, адже і гадки не мають, що там написано.

Президент знищує інститут громадянства, перетворюючи його на інструмент політичної боротьби, а як наслідок Україну наводнюють такі «хачатряни», які потім вбивають українських патріотів.

Джерело: Олександр Аронець

БЕЗ КОМЕНТАРІВ