Олександр Аронець, блогер

Дякуючи аналізу Єгор Гуськов, знайшли чергову ідентичність між так званими «громадськими» проектами законів, що стосуються функціонування української мови, а також чинним мовним законом Кі-Ко.

При чому, нагадаю, що реальний сепаратизм там – де місцеві органи влади спілкуються російською. Новий проект закону залишає їм право спілкуватись російською, адже росіяни «компактно проживають» по всій території України, особливо на півдні і сході.

Я нікого з громадських активістів наразі не звинувачую, розумію, що це свідома політика міністерства-послідовника Ківалова-Колесніченка Гриневич та деяких нардепів. Гадаю, що громадських активістів просто використовують для створення ефекту підтримки проекту «громадськістю».

Тому хочу почути від них відповідь, чи справді вони підтримують таку редакцію статті і чому, чи не підтримують.

Максим Кобєлєв, Святослав Літинський, Taras Shamayda, Роман Матис (Roman Matys).

Прошу вас затегати і інших причетних.

P.S.

«Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення розвитку та використання мов національних меншин в Україні» № 6348

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=61590

«Стаття 8-1. У місцях компактного проживання певної національної меншини під час здійснення повноважень місцевими органами виконавчої влади … та органами місцевого самоврядування поряд з державною мовою може використовуватися мова цієї національної меншини.»

«Про засади державної мовної політики» №5029-17

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/5029-17

«Стаття 11. У межах території, на якій поширена регіональна мова … в роботі, діловодстві і документації місцевих органів державної влади і органів місцевого самоврядування може використовуватися регіональна мова.»

Джерело: Олександр Аронець

4 КОМЕНТАРІ

  1. У нас влада олігархічних кланів які спілкуються виключно російською тому не дивно, що в Україні мовні закони не працюють не тільки у Верховній Раді, а й у владних кабінетах, я вже не дивуюся про додержання мовних законів в закладах торгівлі де в більшості випадків власниками є представники країни агресора. За дотримання не тільки мовних, а й усіх законів в Україні відповідає Президент і інші представники влади, керівники підприємств, організацій і це не є складно! Вчимося і допомагаймо один одному! Це ж не організація польоту на Місяць чи Марс! Правда?

  2. ОН ПРАВ ! 1000 % НО ЕСТЬ ЕЩЁ ХУЖЕ ТВАРИ ЧЕМ СЕПАРЫ – ЭТО ПРЕДАТЕЛИ ВРАГИ НАРОДА, КОТОРЫЕ В СГОВОРЕ С ПУТИНЫМ РАЗОРЯЮТ И ПРОДАЮТ УКРАИНУ, ЭТО ПИ ДАР ЖИДОВКИЙ, УГОЛОВНИК-ВАЛЬЦМАН-ПИ ДОРОШЕНКА !

Comments are closed.