Олександр Аронець, блогер

Через неадекватні заяви Авакова ледь не пропустив справді сенсаційну публікацію-розслідування. Як би ми до не ставились до першоджерела, але звертаю вашу увагу тільки на конкретні відповіді нардепів на запит журналістів видання. (https://strana.ua/articles/analysis/58056-koaliciya.html)

Минулого року я неодноразово писав на тему відсутності в країні коаліції депутатських фракцій, чого прямо вимагає Конституція. Як відомо, в разі встановлення факту відсутності коаліції, у Президента з’являється ПРАВО розпустити ВР.  Я тоді доводив, що коаліції немає.

Журналісти «Страни» розіслали запити усім нардепам із запитанням, чи входять вони в коаліцію. За наслідками відповідей, було встановлено що в коаліцію входять 224 нардепи, при потрібних 226. Причому цікаво, що «єврооптимісти» лещенко-заліщук-найєм підтвердили свою участь в коаліції.

Що цікаво, шуллєр, бо інакше цього брехуна не назвеш, спікер ВР Андрій Парубій неодноразово заявляв про наявність чи то 237, чи вже 227 нардепів в коаліції, але в підсумку сказав, що згідно законодавства він не має права рахувати нардепів у коаліції)) А хто тоді має? Хто керує Верховною Радою? Почекун, чи хто? Та й його однопартієць і попередник Турчинов у 2014 році при тому самому законодавстві на запит журналістів надав тодішній список членів коаліції. То що заважає це зробити Парубію. Відповідь очевидна – відсутність коаліції і боязнь втратити своє крісло.

А крісло таки хитається. Адже для порятунку коаліції чи то Ляшко, чи то навіть Литвин зі своєю групою депутатів можуть підкласти владі своє олігархічне плече))

Повертаючись до теми коаліції і Парубія, кілька днів тому вищий адмінсуд за позовом вигнанця з БПП Миколи Томенка, який через суд вимагає надати йому список членів коаліції, визначив відповідачем по справі саме голову Верховної Ради – тобто Парубія. І вже дуже скоро суд таки змусить Парубія оголосити список коаліції.

Хоча… з такими темпами не факт, що на кріслі ще сидітиме Парубій, та й взагалі чи ця Рада може на той момент саморозпуститься…

Джерело: Олександр Аронець

БЕЗ КОМЕНТАРІВ