Олександр Аронець, блогер

Ситуація з Північною Кореєю ставить світ перед ймовірністю початку третьої світової війни.

А все чому? Бо КНДР хоче ядерної зброї для захисту своєї території. Цього можна було уникнути, якби адміністрація Обами виконала свої зобов’язання за Будапештським меморандумі перед Україною і захистила територіальну цілісність нашої держави.

Третій у світі ядерний потенціал був відданий за паперові гарантії, наслідок – втрата територіальної цілісності України – сигнал для країн без ядерного потенціалу за будь-яку ціну здобути його.

Нашій дипломатії слід на весь світ заявляти про можливість відновлення ядерного потенціалу Україною, якщо ті ж США та Велика Британія нічого не зроблять принаймні для припинення війни на Донбасі і прямо казати, що невиконання Будапештського меморандуму країнами-гарантами спричиняє ланцюгову реакцію у світі із гонки ядерних озброєнь.

А Європі слід прямо казати, щоб перестали гратись у «дружбу» з Росією, адже в центрі Європи може виникнути своя «КНДР» у вигляді «ЛДНР».

Проте на такий крок може спромогтися тільки сильна влада. Цій же владі важливіше торгувати з окупантом, аніж захищати територіальну цілісність держави.

Джерело: Олександр Аронець

БЕЗ КОМЕНТАРІВ