Олександр Аронець, блогер

Новий темник порохоботів: націоналісти вийшли на #МаршНаціональноїГідності з лівацькими гаслами.

Спеціально перечитав працю одного з ідеологів українського націоналізму Ярослава Стецька «Дві революції», питаю їх, Стецько теж лівак?
Насправді мрія кожного ліберала і порохобота, щоб націоналісти переймались винятково культурницькими питаннями – мовою, історією, декомунізацією. Вони мріють, щоби націоналісти були такими собі шароварниками, щоб займались тільки мовою і залишили в спокої соціальні питання.

А як же! Їм вигідно, віддати на відкуп українцям мову, назви вулиць, проте забрати в нас національні багатства, у час війни скупити за безцінь держпідприємства, українську землю, українські надра… як вони це вже свого часу зробили з усіма обленерго, облгазами вугільними шахтами… Що на виході? Шахтарі живуть у злиднях, українцям приходять платіжки за комунальні послуги в рази більші за мінімальну зарплату, а ахметови з фірташами і порошенками стають мільярдерами на крові тисяч жертв війни…

Їм дуже вигідно, щоб ми не думали про те, що українець має бути заможним, що Україна маючи всі для цього передумови, була однією з провідних економік східної Європи. Адже їм вигідно тримати народ жебраків, які за 100 гривень продають свої голоси на виборах і голосують за ті ж олігархічні проекти.

Не дочекаєтесь! Ми за Україну без пана і холопа! І ми за українську Україну! Одне без іншого не можливе. Мова без кишені повної гривень нічого не варта.

Тому, вважайте нас ліваками, вважайте нас праваками, але ми НАЦІОНАЛІСТИ. Ми не дамо вам більше грабувати українців, не будемо дивитись на те, що ви одягнули вишиванки і заговорили українською, але при цьому крадете українські багатства! Досить!

Ваш страшний сон починає справджуватись, бо націоналісти об’єднались в боротьбі проти цієї банди мародерів.

Слава Нації!

Джерело: Олександр Аронець 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ