Олександр Аронець, блогер

Про «кантактік».

Давайте подивимось правді у вічі і визнаємо, що рішення влади про закриття російських соцмереж – це велика димова завіса і відвернення уваги від реальної економіки, де бізнес з російськими компаніями процвітає, де закуповується російське вугілля, де в Україні спокійно функціонують російські фінансові установи, енергетичні компанії, де вже в 2017 році з дозволу української влади російським олігархам продають «Чернівціобленерго». І подібних прикладів багато.

Чого варта лише офіційна торгівельна статистика: за перший квартал поточного року Україна поставила в РФ товарів на $935 млн. Це на рекордні 44% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Українська влада повинна бути послідовною і розірвати всі економічні зв’язки з державою-агресором, а не продовжувати запудрувати українцям очі!

Безумовно закрити московські інформаційні мережі давно треба, адже, російські сервіси збирають інформацію про українців і Україну, вивчають українську топографію, збирають фінансові дані, ведуть антиукраїнську пропаганду. Росіські хакери вже здійснювали успішні атаки на українські урядові сайти і їх легко можна повторити через використання фірмами російських програмних продуктів. А соцмережі – це ідеальна відправна точка для того, щоб ФСБ оцінила вашу придатність на роль чергового «українського терориста», затриманого в Росії, чи викраденого фсб на території України.

Зрештою, влада навіть не думає закрити московську «православну» церкву – російський диверсійний корпункт в Україні, місце де значно сильніше пропагують русскій мір, аніж у соцмережах.

Джерело: Олександр Аронець

1 КОМЕНТАР

Comments are closed.