Олександр Аронець, блогер

На всіх станціях метро тисячі людей стояли в чергах, щоб поповнити проїзні за старою ціною.

На жаль, українці не звикли відстоювати свої права, хоча ще у четвер «Свобода» організовувала акцію біля Київради з вимогою призупинити підняття ціни до проведення аудиту і введення електронного квитка. Адже Кличко говорить, що піднімати необхідно, бо це економічно обґрунтовано, проте коли ми питаємо, так а дайте цифри, який пасажиропотік, адже ніхто насправді не знає реального пасажиропотоку. То звідки Кличко взяв, що потрібно підвищувати ціну? Можливо її потрібно знизити?

Усе ж на акцію прийшло значно менша кількість киян, аніж вчора годинами стояли в чергах…

А що б сталось, якби прийшло хоча б так, як організували акцію власники «євро блях»? Кличко безумовно був би змушений призупинити підвищення. Чому так не сталось? Чому кияни виходять відстоюватм свої права лише коли все горить?

Це питання є відкритим. А ще – ці ж, хто стоять у чергах, у намаганні зекономити 100 грн на місяць, потім усе забудуть і знову проголосують за Кличка? Сподіваюсь, все ж кияни зроблять висновки і проголосують за достойну людину.

На фото ціна проїзних у різних європейських столицях, що наглядно демонструє, як Кличко наживається на нас з вами.

P. S. Окрім всього іншого, підвищення тарифів – це Кличко так легалізовує схему відкату 2 млрд грн своєму другу, російському олігарху Фуксу.

Джерело: Олександр Аронець