Олександр Білінський, журналіст і блогер
Олександр Білінський, журналіст і блогер

Одне з небагатьохпрацюючих у Горлівці підприємств — «Стиролбіофарм». В Україні воно відоме як виробник різних таблеток, у середині 2000-х — один з найбільших постачальників трамалгіну і трамадолу, але після того — як піднявся галас у пресі, призупинили випуск цих нарковмісних препаратів.

Ця фармацевтична компанія примітна тим, що належить нардепу кількох скликань, Герою України Миколі Янковському, який продав в 2010-му свій концерн «Стирол» олігархові Дмитру Фірташу, але залишив собі (або — «дітям на цукерки») фармнапрямок у вигляді «Стиролбіофарму».

І ця ж сама фармацевтична компанія примітна тим, що не приховує інформацію про те — що платить податки до бюджету «ДНР». Про що в черговий раз було заявлено «ДНРівскому» ревізору Денису Пушиліну під час вчорашніх відвідин горлівського підприємства.

«Ревізор» Пушилін Денис Володимирович є ще й постійним повноважним представником «ДНР» на переговорах тристоронньої контактної групи в Мінську. Від України, якщо хто не пам’ятає, в цій групі — колишній президент Кучма. Той самий Кучма, котрий нагородив у 2003 році власника «Стиролбіофарму» Янковського званням Героя України.

І хто мені тепер скаже, що зв’язка Кучма (екс-президент України) — Янковскій (герой України) — Пушилін Денис Володимирович (кремлівська лялька) не працює, коли необхідно захистити чиїсь бізнес-інтереси і забезпечити «зелене світло» для роботи в «республіці», не повірю.

Усі чудово знаходять спільну мову. І підприємства Героїв України відраховують до бюджету «ДНР» на утримання цих пушиліних, захарченків та інших зрадників, заодно забезпечуючи роботою кілька десятків місцевих жителів.

Жодної політики, лише бізнес.

Микола Янковський

БЕЗ КОМЕНТАРІВ