Олександр Білінський, журналіст і блогер

Вибачте, що не про «ЛНР», Корнета і Плотніцкого

Просто перейдіть на інший канал – у нас теж цікаві персонажі вплуталися в мишачу війну. Хвилин 20 не можу припинити кричати)))

Горлівка. Листопад 2017 року. У місто повернулися всі авторитети і вирішили поділити територію і потоки – ну, в цілому, як за часів Віктора Федоровича було.

Дійові особи: Армен – Армен Саркісян, повністю контролював місто до 2014 року, права рука екс-нардепа Юрія Іванющенка.

Беня – Юрій Крікуленко, відсидів за рекет, став бізнесменом і депутатом міськради, потім – депутатом «ДНР», але склав із себе повноваження і посидів у катівнях «МГБ».

І ось ці два персонажі почали між собою війнуху.

Потім Армену набридло воювати з Бенею через те, що про це пишуть на проукраїнських сайтах. Вони тимчасово помирилися і зробили винним Володимира Веселкіна (Vladimir Veselkin), голову військово-цивільної адміністрації Зайцевого.

Їхні журналісти написали про це статтю. І ось з цього моменту можна починати сміятися). Тому що:

1) Спочатку ми «підсвітили» їхні блатні прізвища – Армен і Беня. Тепер вони самі на своїх Інтернет-сайтах себе називають Армен і Беня)))

2) Ну, те, що захисники російської мови буквар викурили в першому класі, це загальновідомо. Тому у них і «-провАкація»

3) Вони починають один у одного віджимати майно, садити в «МГБ», збирати гроші на викуп, обкладати даниною. Коли втомлюються воювати між собою, оголошують перерву і звинувачують у всьому Україну. Класика жанру)

4) Самі формулювання – це на 5 +. Як «повідомило ФОП Вікторія» – хороше джерело. Та ні, воно не «ФОП Вікторія», вона ж дружина Бені, це ж зовсім інша справа.

Висновок: іноді треба абстрагуватися від мирських справ, зайти на сепарський сайт, посміятися від душі з колись «сильних міста цього», а зараз просто Армена і Бені, а також їхнього перевіреного джерела новин – «ФОП Вікторії».

Джерело: Александр Билинский