Олександр Кочетков, політолог

ПОП договорився до того, що нібито чужу боротьбу з корупцією нам нав’язала недоімперія в рамках гібридної війни.

Тобто, це не ми – законослухняні громадяни – наполягаємо, щоби влада перестала красти з наших кишень, а це агресор так бореться з Петром Олексійовичем, єдиним і бездоганним… Неадекватність прогресує.

Загалом, думаючим людям давно зрозуміло, що порятунок України від Порошенка – це вже не політична, а медична необхідність. І тут є нюанси.

Я відстежую діяльність Української асоціації власників зброї, які виступають за право українців на збройний захист гідності, життя, здоров’я і майна. І вони звернулися за підтримкою цієї вимоги до всіх кандидатів в президенти.

ПОП легалізацію короткоствола категорично не підтримує. Тому що здогадується, що зброя буде застосована проти нього і його злодійкуватого оточення.

У електорату Юлії Тимошенко ставлення до зброї вельми стримане, вони більше вірять, що їх захистить справедлива держава.

У виборців Володимира Зеленського зі зброєю жодних проблем: їм вистачає комп’ютерних стрілялок.

Тож виходить, що власникам зброї найбільш близький Анатолій Гриценко, яких їхню вимогу підтримав. А додаткові відсотки в цьому випадку Гриценко буде набирати за рахунок Порошенка, серед електорату якого багато військових і силовиків.

Тож, шановні співгромадяни, якщо питання легалізації короткоствольної зброї для вас є пріоритетним, то Анатолій Гриценко цілком може бути вашим вибором. І це спрацює на життєво важливу тему дерошенізації України.

Джерело: Олександр Кочетков