Олександр Кочетков, політолог

Почитав про зустріч так званих «єврооптимістів» з держсекретарем США Тіллерсоном за участі глави «Нафтогазу» Коболєва. У нашого Андрія, кажете, зарплата в чотири рази більша, ніж у їхнього Рекса? Не на те звертаєте увагу, панове іронізатори.

Зустріч, що відбулася, просто кидає карти на стіл. І можна з повною впевненістю говорити, що визначилася стратегічна мета цих самих Лещенка, Найєма, Шабуніна та інших. Так вони ж не просто з корупцією борються, вони вибудовують свою систему влади, яку мають намір підхопити, коли вона випаде із слабнучих рук Порошенка!

Розумієте, Найєм підгортає МВС, Лещенко – НАБУ, Шабунін – тероризує Кабмін. І у них є ще безліч багнетів в колоні, все добре організовано.

І все б добре, але ж вони домовляються з олігархами – когось мочать, з кимось співпрацюють, підтягують під себе «прогресивних» представників влади, на кшталт Коболєва. І точно так само прагнуть до непрозорого збагачення, що вже наочно продемонстровали ті ж Лещенко та Найєм. Але вони молоді – зліші й голодніші, ніж нинішні, яких мають намір змінити. І в якості ресурсу здогадалися використовувати не гроші – своїх-то замало і шкода, а американців, що ведуться на знання англійської та реформаторську риторику. Сорос – рулить!

І все складається. Вони штовхають нинішню владу, підключаючи «американський фактор», а самі вибудовують команду, яка контролює посади і фінансові потоки. І в перспективі, за наявності підтримки Білого дому, у них з’явиться і прохідний кандидат в президенти замість Садового, і свій прем’єр (Саакашвілі?), і все інше. Крім реального перетворення країни, тому що вони хочуть лише підфарбувати фасад держави, а за фасадом залишити все так, як і раніше.

Знаючи розумові здібності цієї бригади, впевнений, що такий масштабний задум перехоплення влади – не їхній рівень. А ось Павло Шеремет – міг. А за спробу ось так от збоку, але всерйоз зазіхнути на владу у нас вбивають – безжально і без роздумів.

Джерело: Александр Кочетков

БЕЗ КОМЕНТАРІВ