Олександр Кочетков, політолог

ПІДПИС ПУТІНА ПІД «Мінськом» – ЦЕ МЕГАСЕНСАЦІЯ!

«Рассуждізм» ПАПа на прес-конференції про те, що нібито десь там, в документах «мінського договорняка», існує підпис вождя недоімперії – це взагалі зміна геополітичної картинки світу. Якщо це правда, звичайно.

Судіть самі.

Вся концепція російської гібридної війни будується на тому, що РФ формально не є учасницею конфлікту. Росія з піною у рота наполягає на тому, що вона тільки захищає пригноблених російськомовних на Донбасі, надає їм усіляку підтримку, і це виключно жест доброї волі. І всі її зусилля спрямовані на те, щоби посадити за один стіл переговорів офіційну київську владу і ватажків колаборантів, якими керують з Кремля. Але формально залишитися ні до чого, щоб і далі шантажувати світ.

Для цього і була винайдена штучна конструкція «Мінська», коли на одному рівні усно домовляються офіційні глави держав, а на іншому – працює так звана контактна група з колаборантами і колишніми президентами.

І ось через кілька років наш Президент раптом повідав, що, виявляється, крім засекречених «мінських протоколів» є й інші, ще більш засекречені. І там, начебто, є автограф Путіна і, відповідно, Порошенка, Меркель, Олланда і, можливо, Лукашенка. І що в цих додаткових підписаних паперах зафіксовано, суспільству не відомо.

Але наявність підпису Путіна поряд з підписом Порошенка переводить ситуацію в абсолютно інший формат. Цим РФ, за фактом, визнає себе учасником конфлікту та повинна нести відповідальність за всією суворістю.

Наявність такого підпису дозволяє в одну хвіртку виграти суд, що йде зараз в Гаазі, а також інші суди проти Росії.

Раз вже ПАП почав публічно говорити про такий підпис, то нічого не заважає продемонструвати цей документ на засіданні Радбезу ООН і відшмагати їм недоімперію по нахабним очам, які вона вимагає «не відводити».

Так наявність підпису Путіна та інших глав держав під «Мінськом» відкриває інші перспективи.

Але, правда, є побоювання, що наш Президент, за своїм звичаєм, видав бажане за дійсне, і нічого крім протокольного підпису посла Зурабова там не було і немає.

Тобто, бреше і не червоніє.

Джерело: Александр Кочетков

БЕЗ КОМЕНТАРІВ