Олександр Кочетков, політолог

Подзвонив до Трускавця. Там все спростували!

Виявляється, ніякі народні депутати там жодного навчання не проходять. Тому що нардепами обрані громадяни стають після офіційного рішення ЦВК і прийняття присяги, коли їм починають нараховувати зарплату з держбюджету. Обраний громадянин може зважити свої можливості, відмовитися від прийняття присяги, і тоді він народним депутатом так і не стане.

Тож, нардепи на сьогодні – це ті, хто голосували за всі збочення Петра Порошенка, за що і отримали народну довіру аж в три з гаком відсотки. А в Трускавці вчаться і набираються сил вільні громадяни вільної країни, дай Бог їй і далі такою залишатися!

Чому ковбасить народ?

Та тому, що «Слуги народу» демонстративно порушують одвічне наше правило «Я начальник – ти дурень». Вони начебто стали начальниками, повинні надуватися і корчити з себе найрозумніших і грамотних, сіль землі, які знаються абсолютно у всьому, ну, типу Ігоря Мусійчука або Тані Чорновіл. А вони, розумієте, вчитися хочуть, тобто, розписуються в своєму дилетантстві…

Ех, якби більшість з наших недавніх міністрів і інших, з дозволу сказати, державних діячів, усвідомлювала свою некомпетентність і слухала порад тих, хто розбирається, наскільки краще б ми зараз жили…

А судити депутатів – виключно за плодами законотворчості. Зовсім не за насіння. І вже тим більше, не за партійними тренінгами.

Джерело: Олександр Кочетков