Олександр Кочетков, політолог

ЧАС НЕАДЕКВАТІВ

Ні, я не втратив дару думати. Мої очманілі враження від всіляких змов читайте в «телетайпі» сьогодні після обіду. А зараз про це ж, але під іншим ракурсом.

Хочу зрозуміти, але не виходить: чому в Україні вгору виносить якусь шваль: тупих, нахабних, безпринципних, тепер ось довбанутих на всю голову. При всій повазі до того, що разом пройшли, не можу не констатувати: Савченко і Луценко виступають в одній лізі неадекватних – несуть вселенську ахінею і категорично не збираються відповідати за свої слова.

Але чому навіть не у владу, а в топ народних симпатій не потрапляють люди розумні і порядні, яких у нас предостатньо, але не на виду? Чому народ тягнеться і довіряє покидькам, не помічаючи істинної моральності?

Зрозуміло, ніхто не ідеальний. Але прагнути треба.

Ми вимагаємо нових облич у політиці? У рамках діяльності перетинався з Bogdana Babych і Nataly Bezmen: грамотні, діяльні, інтелігентні, цікаві жінки. Але відомі лише у вузькому колі. А на президента-диктатора претендує Надя, ще й помітний відсоток отримає.

Бізнес стогне від відсутності справедливих правил? Але ніхто принципово не хоче інвестувати в справедливу систему влади, у вирощування відповідальних політиків, як робив той же Ходорковський. І в той же час у «спонсорській підтримці» купаються Ляшко, Ківа та їм подібні.

Бізнес не вкладає гроші в розкрутку чесних політиків нової формації? Значить, буде і далі платити данину старим корупціонерам.

І цілком справедливо, якщо на всіх тих, хто сьогодні вірить, підтримує, фінансує і голосує за усіляких неадекватів, зрештою обрушиться не купол, а небеса.

Джерело: Александр Кочетков