Олександр Кочетков, політолог

ТРИВОЖНИЙ ТЕЛЕГРАФ
Події стрімкі (…)

«Блокадники» та інші противники влади діють у неправовий спосіб, домагаючись правильних цілей – адекватних відносин з агресором. Влада ж діє у неправовий спосіб, досягаючи неправильних, корисливих цілей самозбереження.

У «стратегічної вісімки», яка рулить країною, на сьогодні взяли гору розумні сили, які представляють Олександр Турчинов, Юрій Луценко, Андрій Парубій. Саме тому РНБОУ ухвалила рішення, що фактично відповідає  частині вимог «блокадників» щодо припинення «товарообміну» з ОРДЛО. А що, раніше не можна було ?!

Відносно того, що сталося в Раді, повністю згоден з формулюванням – не повірите! – Вадима Рабиновича: сталася репетиція силового захоплення парламенту. Навіть після перемоги Революції гідності, в період тодішньої ейфорії та вседозволеності, від подібного вдалося утриматися. І цілком можлива «отвєтка» з боку «блокадників».

Відповідно, депутати «Нарфронту», за своєю волею чи мимоволі, працюють на розгойдування ситуації. Оскільки від позачергових парламентських виборів «Нарфонту» пуття ніякого – вони непрохідні, то єдине пояснення – вони грають на силовий сценарій на чолі з Арсеном Аваковим. Не дай бог, якщо це так.

Громадянське суспільство ще не готове цивілізовано і спокійно взяти владу в свої руки. Але неможливо і чекати, поки все дозріє – в країні панує стихія, сподіваюся, тимчасово.

Джерело: Александр Кочетков

БЕЗ КОМЕНТАРІВ