Олександр Кочетков, політолог
Олександр Кочетков, політолог

Хочу внести вклад у непосильну діяльність МінСтець щодо увічнення президента.

Спочатку Петро Олексійович тріумфально переміг на виборах. Потім він переміг свої передвиборні обіцянки — викинув їх, як порожню коробку від угадайте якого торта.

Потім Порошенко уявив себе великим полководцем і виграв кілька битв у ВСУ, завівши їх до «котлів». Але не змирився і продовжив перемагати в Генштабі, залишаючи на командуванні радянських генералів.

А як Петро Олексійович блискуче завоював добровольчі підрозділи! Разом із волонтерами, частина з яких здалася у полон на милість і мзду переможця! Зараз президент також безкомпромісно добиває «Правий сектор».

З колишніми соратниками президент почав воювати, як тільки переміг на фронті. Нині  розсаджує їх по в’язницях.

Економіку України Порошенко переміг у пух і прах. Щоправда, тут йому активно допомагав Арсеній Яценюк. З подяки за це президент переміг і його, і зараз перемикає всі фінансові потоки на себе.

Корупцію ПОП переміг за перевіреним рецептом, очоливши її. Верховну Раду і перемагати не знадобилася — «лягли і просють». Зараз президент Порошенко намірився під тиском Кремля перемогти нашу Конституцію. Тобто знищити незалежну Україну і всіх нас.

Цей тріумфатор ніколи не зупиниться, йому завжди буде мало.

Якщо серйозно, то особисто знайомий з усіми президентами України. Кожен із них у процесі правління так чи інакше впадав у неадекват.

Леонід Кравчук годинами грав у шахи з компом, покинувши справи. Леонід Кучма під кінець другого терміну притомився і скинув владу Медведчуку. Віктор Ющенко увірував, що «його нація» обожнює його, і привів на трон Януковича.

Янукович вирішив тупо приватизувати всю країну і був переконаний, що ніхто йому не завадить. Порошенко робить те саме, тільки загортає в красиві фантики.

Навіщо Україні ця посада, на якій люди намагаються керувати всім, не відповідаючи ні за що? Чи не час уже перемагати здоровому глузду, який підказує обходитися без царя-нахлібника?

Принаймні, ввести просту і доступну систему імпічменту — всенародним електронним голосуванням, наприклад. Хоча кращий варіант, зрозуміло, описаний в «Квитку на планету Транай» Шеклі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ