Олександр Кочетков, політолог

Повинен сказати, що марш, що відбувся, є третім помітним успіхом протестуючих – після, власне, початку протестів і створення наметового містечка.

Точна чисельність людей, які вийшли на марш, абсолютно неважлива. Важливо, що їх вийшло значно більше, ніж організовували керівники протесту. Тобто ініціативно приєдналася безліч українців. В тому числі, киян, на чию пасивність так сподівалася влада.

І це при тому, що в організаторів протесту все ще не виходить зв’язати в свідомості українців зменшення податків, підвищення пенсій і зарплат і розв’язання інших нагальних проблем з горезвісним імпічментом.

А цей зв’язок очевидний.

Відмова від «Роттердама +» означає зниження комунальних тарифів мінімум на 25%. За рахунок реального енергозбереження, яке зараз просто є невигідним для чиновників, що сидять на відкатах із закуповуваних обсягів енергоносіїв – це ще 15-25% зниження.

Не менше 50% нашої економіки переуває в тіні, з якої податки не сплачуються. Це саме ті самі зарплати бюджетникам, пенсії та стипендії. Зняття податкового навантаження з середнього бізнесу – ще одне суттєве джерело збільшення бюджетних надходжень. Зниження корупції і неподобств на митниці – просто бюджетний Клондайк!

І всі ці кроки можливо зробити тільки у разі відсторонення від влади нинішніх мародерів. А таке відсторонення, в свою чергу, починається саме з процедури імпічменту Президента як фактичного глави цієї влади – абсолютно легально, цивілізовано і, головне, мирно.

Коли українські громадяни зрозуміють, відчують цей нехитрий взаємозв’язок, влада буде просто зметена.

Що, на жаль, не відповідає на головне питання сучасності: хто буде замість них і чому керуватиме краще?

Джерело: Александр Кочетков

БЕЗ КОМЕНТАРІВ