Олександр Кочетков, політолог

ПРО КАМЕРТОН І ТОНАЛЬНОСТІ

Ні, я звичайно, схиляюся перед Іваном Дорном, безумовним володарем українських дум, особистістю, яка є кришталевим моральним авторитетом, глибоким мислителем, а також всесвітньою історичною культурною цінністю, з якою, власне, і асоціюється сьогодні Україна…

Ну, добре, якщо серйозно, то ніхто і звати ніяк. Тоді навіщо його обговорювати і засуджувати?

Адже він і подібні, яких безліч (не перелічую, щоби не забезпечувати промоцію) – лише коряве виконання мелодії, почутої з верхнього поверху.

Не розірваний жоден з ключових договорів між Україною і РФ. Не запроваджений візовий режим. Діє «мінська змова», яка визначає агресію Росії як внутрішньоукраїнський конфлікт, відповідно, згідно з «Мінськом», між нами і недоімперією дійсно дрібна сварка. Прем’єр навіть сьогодні, звітуючи перед пресою, має нахабство стверджувати, що блокада окупованих територій, затверджена РНБОУ, є неправильною і спланованою в Кремлі.

Наша влада – це камертон, що задає загальнонаціональну тональність. Це у нас – війна, загибель кращих синів і дочок України, руйнування, зламані долі, горе і безнадія. А у нашої влади війни з РФ немає, є складнощі спільного обдирання населення своїх країн.

Тож, будь-яка попса лише відтворює тональність влади, з якою її ріднить спільна пристрасть – «косити бабло за всяку ціну». Якщо зможемо поміняти верхню тональність, попса й інші флюгери наввипередки заспівають в патріотичному дусі. І знову-таки, ця позиція, як і сьогоднішня, не варта й ламаного гроша.

Джерело: Александр Кочетков

БЕЗ КОМЕНТАРІВ