Олександр Кочетков, політолог

НЕДОЛУГА ХИТРІСТЬ АБО НАВПАКИ?

Часом дії влади відверто спантеличують. Настільки, що складно визначитися, що, власне, нашими правителями рухає.

Взяти хоча б свіжий наїзд на мера Львова Андрія Садового, який поспілкувався з міністром МВС і Президентом, а потім поскаржився, що йому хочуть пред’явити підозру в злочині.

Це що за ідіотизм загальнонаціонального масштабу? Тим більше, що зі штатівського кастинґу на заміну Петра Порошенка Садовий давно випав.

Президент що, всерйоз вважає, що мер Львова в ручному режимі керує Єгором Соболєвим, Семеном Семенченком та іншим «блокадниками»? Тоді він плутає його із собою, а «Самопоміч» – з БПП. Головна політична якість Садового – це млявість, і жодних керівних важелів, включаючи фінансові, він не має.

Або Петро Порошенко раптом злякався політичного союзу Міхеїла Саакашвілі і Андрія Садового? Так ці майстри естрадного жанру небезпечні лише тим, що можуть заговорити до нестями.

При цьому Президент не боїться Арсена Авакова, здатного натурально затіяти в Україні щось на кшталт перевороту. До речі, «ментовської» диктатури, по-моєму, в світі ще не було, тож, якщо що – вляпаємося в Книгу Ґіннеса.

Знову ж таки, на Юлію Тимошенко, з якою у Порошенка смертельна ненависть ще з помаранчевих часів, Президент навіть косо не дивиться. І не намагається протидіяти її зближенню з новою адміністрацією США. Але ж ЮВТ при першій нагоді просто обнулить Порошенка, навіть не скривившись.

Тобто, на серйозні загрози влада не реагує, але на уявні, на кшталт Садового і «Самопомочі», ведеться всерйоз? Єдине логічне пояснення – це те, що із Садового ліплять зручного спаринґ-партнера на найближчих виборах – не важливо на парламентських або президентських.

 Джерело: Александр Кочетков

БЕЗ КОМЕНТАРІВ