Олександр Кочетков, політолог

ЛОГІКА ПОСОБНИЦТВА ВОРОГУ

Олігарх Порошенко в результаті олігархічної змови отримав посаду Президента України. Перевищивши повноваження Президента, Порошенко вступив в таємну змову з мегаолігархом Путіним, що передбачає фінансування окупованих територій Донбасу за рахунок України.

Під час реалізації цієї змови олігарх Порошенко, використовуючи свої можливості як Президента України, вибудував разом з олігархом Ахметовим тіньову схему, що передбачає негласні поставки на окуповані території Донбасу сировини і матеріалів для металургійних підприємств, що належать Ахметову та його партнерам, і зворотного вивезення готової металургійної продукції, яка реалізується на зовнішніх ринках, а також вугілля для теплогенерації на підприємствах Ахметова.

Надприбуток виникав за рахунок мінімальної оплати праці на окупованих територіях і максимальної оплати послуг, одержуваних на вільній території України, тобто фактично надприбуток генерували за рахунок бюджету України та українських громадян і розподіляли між учасниками тіньової схеми.

Тим самим, тіньова схема функціонувала внаслідок взаємодії влади України і влади Росії – країни-агресора.

Блокада окупованих територій з боку активістів зруйнувала зазначену схему, що призвело до захоплення окупантами підприємств олігарха Ахметова з наміром самостійно, без участі Ахметова, реалізовувати описану схему фінансування окупованих територій Донбасу. Однак, схему неможливо реалізувати без портових потужностей для вивезення металургійної та іншої продукції кінцевим покупцям.

Відповідно, російсько-терористичні війська окупованих територій почали військовий наступ на Маріуполь з наміром захопити порт. При цьому олігарх Порошенко, який є українським Президентом і головнокомандувачем, не робить активних дій для протидії наступу, оскільки його пов’язує таємна змова з владою країни-агресора.

При цьому він намагається покласти провину за економічні проблеми і військову ескалацію на своїх політичних супротивників в Україні.

Джерело: Александр Кочетков

БЕЗ КОМЕНТАРІВ