Олександр Кочетков, політолог

Порохоботом мене вважати складно. Проте, коли я, як людина зсередини процесу, справедливості заради намагаюся втовкмачити, що ПАП не закривав російських соцмереж, мені не вірять. Причому, не вірять як люди, які ніколи не міркують, для яких завжди все ясно, так і люди думаючі.

Думаючі починають резони всякі наводити, типу становлення авторитаризму, проходження шляхом заборон Москви та інше. Ніхто не хоче згадати про послідовну «яструбину» позицію Турчинова, того самого «кривавого пастора». Не чує аргументів про те, що і Президент, і його адміністрація не те що не виявляли санкційної активності, а навпаки, всіляко відмахувалися і відмовлялися, затягували процес, від чого він і тривав три роки. І доводилося переконувати, залучати думки фахівців, позицію ІТ-спільноти. Але навіть при цьому, якби певним чином не склалася геополітична і внутрішньополітична кон’юнктура, то ПАП і зараз би нічого не підписав.

А це означає, що думка суспільства про Президента Порошенка сформувалася остаточно. І в усьому, що відбувається в країні, звинувачують виключно його, навіть якщо він має відношення до справи лише формально. І в кожної кроці бачать злий умисел, поганий підтекст, прагнення розв’язати свої проблеми за рахунок українців.

Це і є закономірний підсумок стягування на себе всіх владних повноважень, про що Порошенка неодноразово попереджали. А з таким іміджем зловмисника не те що на другий термін претендувати, тут хоча б перший рівно досидіти.

Джерело: Александр Кочетков

БЕЗ КОМЕНТАРІВ