Олександр Кочетков, політолог

ПРОВОКУВАННЯ КОЛОМОЙСЬКОГО?

Уже висловлювався, що перебування у владі схоже зі сходженням на гору: коли вище забираєшся, екстремальніші умови зчищають все наносне і оголюють справжню природу людини. У ПАПа назовні вилізли жадібність, мстивість і, що для мене відверта несподіванка, якась безглуздість.

Це до того, що Генпрокуратура зараз проводить обшуки в «Укрнафті». І начебто чудово, що правоохоронці нарешті зважилися розворушити структуру, в якій явно підвищені корупційні ризики. Але працівники «Укрнафти» повідомляють, що слідчих цікавлять, в основному, аукціони періоду 2013-2014 років, а також діяльність осіб, пов’язаних з групою «Приват».

Якщо це так, то мова йде про президентський «наїзд» на Ігоря Коломойського. Це таке собі примітивне «виховування» олігарха, який ніяк не бажає приєднатися до струнких рядів симпатиків і спонсорів Петра Порошенка. Мовляв, раз по-хорошому не розумієш, то пояснимо по-поганому. А це і є безглуздість.

Вся попередня історія Коломойського підтверджує, що коли на нього тиснуть, він здатний перейти до опору в такій різкій формі, що це стає фатальним сюрпризом для супротивників. Досить згадати, що Коломойський підтримував не просто Євромайдан, а цілеспрямовано «Правий Сектор».

Тобто, зараз ІВК підштовхують зайняти активну антипорошенівську позицію, так чи що? В такому випадку, треба запасатися НЕ попкорном. Треба, за дідівською традицією, закуповувати сіль, сірники і крупи.

Джерело: Александр Кочетков

БЕЗ КОМЕНТАРІВ