Олександр Кочетков, політолог

АКТУАЛЬНИЙ БІЛЬШОВИЗМ СААКАШВІЛІ

Слухав виступ Міхеїла Саакашвілі на Майдані. Отримав професійне задоволення, як політтехнолог та іміджмейкер.

Міхеїл таки талант! Він виступав імпровізаційно, маючи лише тези. Чисто як великі оратори 17 року, але минулого століття – Троцкій, Лєнін.

При всій хаотичності виступу він говорив абсолютно актуальні речі. Постійно апелював до присутніх на мітингу і клявся, що вони всі – його рятівники, і він готовий цілувати їм руки.

А ще призначав ворогів України. І називав їх по іменах і посадах – Порошенко, Медведчук, Ахметов, Луценко, Аброськін і інші. Це чистий більшовизм. Але це саме те, що хочуть почути запалені мітингувальники маси. І Саакашвілі це інтуїтивно вловив і озвучив. І це – працює!

Принципово важливо, що офлайн-народ не встиг або не захотів відреагувати на пом’якшення позиції МС по відношенню до Порошенка. І зібрався на черговий мітинг в неабиякій кількості. Навскидку ніяк не менше 50 тисяч, а насправді – напевно більше.

Але у цю більшовицьку риторику трохи затусувалися думки про переформатування політичної системи, що не дозволить надалі узурпувати і приватизувати владу ні Порошенку, ні іншому лідеру.

Якщо цю тему вдасться зробити мейнстрімом, то це перспективно і може мати розвиток.

Джерело: Олександр Кочетков