Олександр Кочетков, політолог

Технологи ПОП крутять примітивну кальку з російської тези «Якщо не Путін, то НАТО». У нас це звучить «Якщо не Порошенко, то Росія». З кожного провладного динаміка.

Включаємо елементарну логіку.

Президент Порошенко регулярно буває на фронті. Озброєння передає, все таке. І про ці поїздки відомо заздалегідь, навіть в ЗМІ повідомляють.

Питання: чому російсько-терористичні війська жодного разу не спробували загрожувати життю і здоров’ю нашого Верховного Головнокомандувача. Жодного разу!

Пакет «Граду» прилітає з відстані в десятки кілометрів, це не проконтролювати. Бах – і Україна опиняється абсолютно беззахисною перед агресією Росії. А тут – жоден снаряд, жодна міна, навіть жодна снайперська куля не затьмарюють святковий настрій Петра Олексійовича від перебування на передовій.

При цьому СБУ нам розповідає, що в мирному (!) Києві вона регулярно розкриває підступні плани ворога щодо замахів на Президента. Того нестримного ворога, який ось уже наш п’ятий склад боєприпасів успішно знищує!

Якщо вірити здоровому глузду, недоімперія повинна була б користуватися будь-якою можливістю, щоби знищити «головного патріота України». А як свідчать розповіді очевидців, коли ПОП приїжджає на фронт, то з того боку, де всім керують російські військові, не те що не стріляють, навіть лаються напівголосно, щоби домовленості між Москвою і Києвом випадково не порушити.

Тобто, з реальною «рукою Кремля» все гранично ясно. Якщо, звичайно, власні мізки не виїв телевізор від олігархів.

Джерело: Олександр Кочетков