Олександр Кочетков, політолог

РАЮ НА ЗЕМЛІ НЕМАЄ, А «РАЙСЬКІ ПАПЕРИ» – Є!

Зловив себе на тому, що нові офшорні документи про нашого Президента не особливо зачепили.

Те, що Петро Порошенко використовує владу задля примноження особистого багатства, стало зрозуміло через три місяці його президентства. Саме тоді у вузькому колі прокотилася знакова інфа, що на митниці є команда про ввезення всіх матеріалів для бізнес-імперії Порошенка за пільговими тарифами.

І всі, хто цікавиться, переконалися, що жодного катарсису після Революції гідності з Петром Олексійовичем не відбулося, і бабло для нього, як і раніше, на першому місці. А значить, нічого в країні не змінилося, і заробляти на владі та війні можна всім. Якраз тоді, немов мерці, стали з’являтися персонажі, які просувають схеми ввезення-вивезення товарів на окуповані території Донбасу.

Так, чорного собаку не відмити дочиста. І можна було б спокійніше ставитися до того, що Президент, всупереч закону і обіцянкам, займається бізнесом, якщо б він вкладав прибуток всередині України. Але те, що він збирає гроші з українців, і потім ховає їх в офшорах, означає, що він абсолютно не вірить в Україну. Що кожне його патріотичне слово – це брехня, брехня і ще раз брехня!

Упевнений, що українці не змиряться з тим, що ними намагається керувати невиправний лицемір і фарисей.

Але є у цьому скандалі є й примітна складова. А саме: звідки сплив черговий компромат на Порошенка?

«Нарфронту» така спецоперація не під силу, хоча тиражуванням вони займаються охоче. Недоімперія могла б, але їм невигідно топити залежного від них партнера. Значить, американці.

Як за підручником, напередодні предметних переговорів Волкера з Сурковим щодо мирного врегулювання на Донбасі «штатівці» нагадують ПАП, в чиїх руках його політична смерть. Огороджують прапорцями, женуть в потрібному їм напрямку, щоб не петляв за своєю бізнесовою звичкою.

Значить, нам готується «Мінськ» в повний зріст, з усіма амністіями, виборами і «особливим статусом». А потім від використаного ПАП сильні світу цього просто відвернуться і забудуть. І він залишиться один зі всіма своїми незліченними внутрішніми ворогами. Ось такий от рай по-українськи.

Джерело: Александр Кочетков