Олександр Кочетков, політолог

НАМИ КЕРУЮТЬ ДЕБІЛИ

Мені доводилося спілкуватися з міністром Ревою. Не ґрунтовно, але досить, щоби скласти враження.

Так ось, він, як би це м’якше, нерозумний. Зовсім нерозумний. Розумієте, він такий нерозумний, що навіть не зрозумів, що такого дурного бовкнув в ефірі щодо жадібних до їжі українців. І не зрозумів, наскільки образливу для нас усіх дурість він сказав.

Не те, щоб він невдало висловився. Він дійсно так думає. І дійсно переконаний, що має право вчити нас жити, харчуватися, любити і ненавидіти. Це такий совковий старшина з кругозором не далі, ніж за каптьорку, але в кріслі міністра України.

Президент Порошенко звик бути найрозумнішим. Тому підбирає собі в команду людей простіших. Недоучку Володимира Гройсмана, наприклад. Той формує свою команду – Рева, Кубів та інші відходи адміністративно-командної системи.

Вони взагалі не розуміють більшу частину того, що ми їм тлумачимо щодо модернізації країни, розвитку проривних галузей, міжнародної конкуренції в інформаційний вік… Тому щиро пишаються баржею з кавунами – інновацією позаминулого століття.

І те, що дебіли можуть опинитися на найвищих адміністративних посадах – це вирок українській системі влади. Найсумніше, що там є і розумні. І вони ще небезпечніші для незалежного майбутнього України.

Джерело: Александр Кочетков

БЕЗ КОМЕНТАРІВ