Олександр Кочетков, політолог

Пам’ятаю, в 1995 році ми займалися загальнодержавною реформою електронних ЗМІ, телебачення, перш за все. Тоді на першій кнопці кожного українського телевізора висіло ОРТ – російське телебачення. А ми вирішили його прибрати з очей геть.

Скільки стогонів було! Скільки обіцянок, що все завалиться, що народ не зрозуміє. Що люди народилися і виросли з телебаченням з Москви. Що це кричущий наїзд на свободу слова і поширення інформації, а ми ж будуємо демократичну державу. Особливо комуністи Симоненка і соціалісти Мороза старалися.

І де весь цей апокаліпсис сьогодні? Покоління молодих поборників ВК, ОК та іншого про це ОРТ і не чули нічого. І вже точно не шкодують.

Тут все досить просто. Якщо людина живе в парадигмі війни з РФ (а я живу в ній з 2014 року), то у неї жодних питань, окрім «Чому так довго збиралися?!». Якщо для людини війни немає, то тоді так, для неї існує наїзд на свободу інформації та інше. Тому особисто для себе міркування в ФБ на тему блокування ворожих інструментів пропаганди вважаю закритою.

Примітно інше. Вкрай мала кількість людей намагається дискутувати зі мною про те, якою ж має бути державна політика в ІТ-сфері, чого чекати і чого вимагати від держави надалі. А раз так, то рішення так і будуть звалюватися на наші голови, як бурульки з даху. А ми будемо обурюватися і таврувати один одного. Ті, зрозуміло, хто виживе після бурульки.

Джерело: Александр Кочетков 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ