Олександр Кочетков, політолог

РОЗУМОМ РОСІЮ НЕ ЗРОЗУМІТИ … НАВІТЬ НАМАГАТИСЯ НЕ ВАРТО!

Знайшов у коментах одного ІТ-шного сайту чудову історію. Розумію, що не всі зрозуміють суть, але хто добереться – оцінить. Додаткова інфа: в РФ є список заборонених до розповсюдження в Неті гасел, які закликають до самогубства і насильства.

«Отже, в Чувашії siloviki наїхали на чувака, який зробив репост фотографії Мілонова в футболці з написом «Православ’я або смерть». В результаті суд виніс виправдувальне рішення, причому за формальними ознаками – на футболці напис був без знаку оклику, а в списку ж екстремістських гасел в цьому гаслі додатково є знак оклику наприкінці фрази, тому операція порівняння рядків == спричинила у судді «false». До самого Мілонова, який носив цю майку, що характерно, претензій не було. Він просто носив цю футболку (з екстремістським гаслом на публічних заходах), АЛЕ, як пояснює суд, «не поширював його зображення у Мережі». Ви відчуваєте, яка значимість, який звірячий акцент тут ставиться саме на мережевому походженні екстремізму?

Але це ще не кінець історії – в лютому 2017 року порушена нова справа щодо цього ж чувака за репост новини з чужого ресурсу про те, що він був виправданий за репост тієї самої фотографії Мілонова, тому що він зробив репост новини про звільнення з тим же самим зображенням. Якщо хтось ще не заплутався, то ця юридична рекурсія, судячи з усього, може стати вічною.

Джерело:  Александр Кочетков

БЕЗ КОМЕНТАРІВ