Олександр Кочетков, політолог

Що особливо дістає в сьогоднішньому парламентському фарсі за підсумками виграшу «Нафтогазу» в Стокгольмському арбітражі? Це кричуща цинічність його учасників від влади.

Розумієте, наша влада не хоче визнавати війну з Росією війною. Тривають торгові, дипломатичні, культурні та інші неприпустимі відносини з країною-агресором. Тільки під безпрецедентним тиском активістів влада підтримала економічну блокаду окупованого Донбасу. Відсутня державна стратегія повернення анексованих і окупованих територій України. Влада до останнього має намір чіплятися за «мінську змову».

І на тлі всього цього ігнорування національних інтересів влада сьогодні влаштувала політичне судилище над Юлією Тимошенко під приводом, що газовий контракт часів її прем’єрства (2009 рік), виявляється, фінансово допомагав Путіну розв’язати агресію проти України!

Я письменник-фантаст, можу придумати і обґрунтувати будь-що. Але навіть у мене це не вміщається в голові.

Не хочу виступати адвокатом ЮВТ – без мене обійдеться. Тим більше за настільки абсурдними звинуваченнями.

Якщо депутатам загорілося досліджувати газовий контракт на предмет винних і неповторення в майбутньому? Так сіли б тихенько в профільному комітеті, розібралися на професійному рівні та винесли на суд громадськості. Але не треба влаштовувати політичний суд Лінча під куполом.

Мене шокує поведінка обвинувачів. Як у них нічого всередині не ворухнеться?

Ну, ладно, Артур Герасимов, на якому тавра ніде ставити. Це типовий представник «донецьких», для яких морально все те, що командує «пахан». Сьогодні для нього «пахан» – президент Порошенко.

Але всі ці Ляшки, Яценюки й інші, яких Тимошенко на руках внесла у велику політику. Вони ж називали її Юлею Володимирівною, віддано заглядали в очі, користувалися її можливостями для себе коханих. І тоді «злочинний» контракт 2009 року чомусь не заважав. Більш того, вони всіляко переконували суспільство, що контракт чудовий!

Є повії, вони змушені займатися своєю справою заради заробітку. А є бл*ді, вони займаються тим же самим не тільки заради грошей, а й тому, що натура у них бл*дська.

І останнє. Коли неефективна корумпована влада, яка не має довіри суспільства, починає когось активно шельмувати, це дає зворотний ефект. Народ думає, що якщо ці лають, то людина точно робить добру справу. Ось це і називається «ростити свого могильника». Але політичним гієнам не до цього – вони намагаються вкусити руку, яку раніше вдячно облизували.

Джерело: Александр Кочетков

БЕЗ КОМЕНТАРІВ