Олександр Кочетков, політолог

Сьогодні в Києві відбулися аж два мітинги в один день.

Перший – протест медиків проти жебрацького рівня життя, нав’язуваного владою, на нього вийшли близько трьох тисяч осіб. Цей мітинг обіцяла напередодні на погоджувальній нараді у ВР Ольга Богомолець, голова парламентського комітету з охорони здоров’я і персональний опонент міністра охорони здоров’я Уляни Супрун.

Другий – це своєрідний трейлер того грандіозного мітингу, який погрожує зібрати 17 жовтня в Києві Міхеїл Саакашвілі. На трейлер зібралося лише кілька сотень учасників, серед них багато депутатів – прихильників Міхо.

Якщо перший мітинг нічим не здивував – звична беззубість наших профспілок, то другий відверто розчарував. Якось не запально, без вогника. Єгор Соболєв, який виступав там же, і той був переконливішим. Навіть і не знаю, чи варто було такий малорезонансний захід взагалі проводити.

Але є і позитив. В кінці виступу Саакашвілі, відірвавшись від розповідей про власні образи на Порошенка, виклав бачення необхідних реформ: нова виборча система, зняття недоторканності з депутатів, закон про імпічмент президента і ще низка положень. Серед іншого – увага – обіцянка привести в Раду 300 депутатів-«спартанців», які зроблять свою реформаторську справу та підуть у вічність.

Все дуже декларативно, але ж це і є спрощений виклад перезавантаження країни через новий Суспільний договір, який я з однодумцями просуваю після перемоги Революції гідності!

До речі, якщо згадати, що під Нацбанком проходив млявий мітинг імені Рабіновича, то відбулись цілих три мітинги одночасно. Подивимося, до анонсованого ультиматуму з боку опозиції залишається менше місяця.

Джерело: Александр Кочетков

БЕЗ КОМЕНТАРІВ