Олександр Кочетков, політолог

ТИМОШЕНКО, САДОВИЙ І ПАРАСЮК, ЩО ДО НИХ ПРИЄДНАВСЯ

Послухав Президента, прем’єр-міністра, депутатів, експертів. Почитав пресу. І зрозумів, що це – край. Адже яку картинку малює влада? Опозиція, домовившись з Путіним, вирішила угробити країну і затіяла блокаду ОРДЛО. Президент і прем’єр одразу розкусили цей згубний план і тому підтримали його під час засідання РНБОУ. Одноголосно.

Однак прем’єр-міністр продовжує малювати зі стелі фантастичні цифри втрат (до речі, для МВФ намалюють не 32 млрд., а не більше 2-х) і пред’являє претензії всім, крім членів РНБОУ. Не до тих, хто проголосував на засіданні в АП, а до Тимошенко, Садового і Парасюка із Семенченком, яких там не було.

Якщо Гройсман не згоден із запровадженям блокади, то чому не заявив на РНБОУ окрему думку до протоколу, в кінцевому результаті, не поклав заяву про складання повноважень, раз це рішення, за його ж словами в телевізорі, настільки згубне для економіки?!

Хлоп’ята, ви – влада, ви обговорили, зважили і проголосували за блокаду, ви її затвердили на вищому рівні. На вас тепер і вся відповідальність. І за МВФ, і за курс гривні, і за тарифи!

Або тарифи на електроенергію теж Тимошенко, Садовий і Парасюк знову підіймають? За завданням Путіна…

Джерело: Александр Кочетков

БЕЗ КОМЕНТАРІВ