Олександр Кочетков, політолог

Днями ЗМІ опублікували безліч шокуючих матеріалів про обурливий, абсолютно неприйнятний стан справ на військовому полігоні «Широкий лан», який натурально потопає в бруді. У наметах холодно і сиро, немає елементарних зручностей. Це якесь зухвале нехлюйство військового командування, що межує з відвертим саботажем, за що при «совку» розжалували б і відправили служити на край цивілізації назавжди.

Але наш генералітет почувається більш недоторканним, ніж самі нардепи. І замість термінового усунення недоліків військове начальство потурбувалося лише про пошуки того, хто зробив інформацію публічною.

І ось нова і, на жаль, закономірна НП на тому ж полігоні «Широкий лан»: намагаючись зігрітися, військовослужбовці вночі розтопили в наметі грубку, сталася пожежа, одна людина загинула, семеро обгоріли.

Бійці, до яких ставляться гірше, ніж до худоби, будуть проявляти героїзм на фронті?

Найстрашніше, що не віриться, що винні будуть покарані. В армії все прозоро: у кожної НП є прізвище і звання. З яких о другій годині треба зірвати погони і відправити спокутувати провину кров’ю на передову, де умови, на жаль, як правило, не кращі, ніж на описуваному полігоні.

Але ж більшість військового начальства повязана якимись сумнівними справами і проступками, своїх не здають. І якщо карають, то символічно.

«Аспіранти НАТО», кажете?!

Джерело: Александр Кочетков