Олександр Мирний, політик

Зламано хребет монстру з конверта! За повідомленнями ЗМІ, в Скадовську завдано смертельного удару організованому злочинному угрупуванню, що підступно намагалось знищити економіку України, діючи за завданням Кремля.

Один з членів угрупування, а саме чоловік, втративши пильність, пішов до вбиральні, залишивши замість себе, на місці злочину, другого члена злочинного угрупування, а саме, свою дружину, охороняти та продавати батарейки. Загони спецпризначенців Гройсмана, здійснивши в цей момент, контрольну закупівлю, у нічого не підозрюючого члена банди, а саме у дружини, зуміли поставити хрест на діяльності цієї диверсійної групи. Коли перший член банди, а саме чоловік, повернувся на своє, немовби, місце торгівлі, він зрозумів, що краще би він з’їв те лайно за прилавком, бо коштує тепер воно дорожче за золото, а саме 320.000 гривень. Інші диверсійні групи, що перебували в цей час на скадовському базарі, в паніці розбіглись.

Але Москва не полишає своїх підступних намірів відносно України. Тому, на мій погляд, «шулікам Гройсмана» необхідно посилювати пильність. Пропоную здійснювати рейди по хатам диверсантів. Зварила борщ подєльніку? Оформлена у нього на роботу? Ні? 320.000 гривень штрафу – це мінімум, що може для тебе зробити уряд. Пропилососила в хаті, випрала білизну, сходила в крамницю, зробила за дітей уроки і все мимо касової книги? Безкоштовний секс у себе в квартирі ( правда хто, кому має заплатити – питання дискусійне)? Нас не обдуриш, штраф!

Думаю, після місяця такої самовідданої роботи російська агентура, що працювала під прикриттям «малий бізнес» буде знищена. А якщо серйозно, я завжди думав, що євреї – розумні люди. Дивлячись на цей цирк, задаюсь питанням: може Гройсман справді пишається тим, що він українець?

Джерело: Олександр Мирний

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ