Олександр Мирний, політик

Після призначення польського підстаркуватого рокера на посаду керівника «Укрзалізниці» написав пост, в якому зазначив, що співпрацювати з наскрізь корумпованою владою їдуть з-за кордону тільки ті, хто і сам хоче взяти активну участь в розкраданні нашого з вами майна, за пару мільйонів доларів зарплати та можливу участь у схемах.

Пам’ятаю, як після цього допису, жіночки бальзаківського віку та свідки імпортних месій, готові були мене розшматувати, як Тузик ганчірку.

Що ми бачимо зараз? Правоохоронні органи проводять десятки обшуків в структурах «Укрзалізниці», а міністр Омелян звинувачує поляка Балчуна в брехні, з метою отримання незаконної багатомільйонної винагороди.

Сміюся з того, що у міністра очі відкрились тільки після того, як УЗ вивели зі складу міністерства інфраструктури. Проте, у міністра, все ж таки, є шанс прозріти вчасно.

Нагадую Омеляну, що «Укравтодор» очолює ще один поляк, колишній міністр, що позбувся свого польського міністерського крісла за корупційні діяння та дивним чином після цього отримав посаду в Україні.

Чи поки ділиться з керівництвом, до нього питань немає?

Джерело: Олександр Мирний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ