Олександр Мирний, політик

Рік тому всі ланцюгові пси режиму на нас гавкали. Моя відповідь. Гидко і сумно. «Фашисти майбутнього будуть називати себе антифашистами». Чомусь саме цей вислів згадується, коли читаю одкровення Тараса Чорновола про москворуку Свободу.

Якщо блокування машин агресора на НАШІЙ території – це зрада, то якими словами повинен прокоментувати цей «політолог» своє перебування в партії регіонів? Бути разом з вбивцями свого батька – це вшанування його пам’яті? Очолювати, в першій п’ятірці, список «регіоналів» на виборах до Верховної Ради – це турбота про людей, чи власну кишеню? Співати дифірамби Мінську-2 та здачі Дебальцевого – це захист національних інтересів? Не сказати ЖОДНОГО критичного слова на адресу діючих президентів – це зважена, об’єктивна позиція? Обливати лайном тільки тих, хто стоїть на проукраїнських позиціях (бо не тільки Свободі дістається) – це боротьба з «рускім міром»?

У Богдана Хмельницького був син Юрій. З нього почалась Руїна. У В’ячеслава Чорновола є син Тарас. «І труба поніже, і дим пожіже», а туди ж…

Джерело: Олександр Мирний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ