Олександр Мирний, політик

Про популізм. Ще у 2014-му році «Свобода» (я, як один з авторів) розробила законопроект про оподаткування всіх громадян, що мають доходи більш ніж 500.000 грн на рік, прогресивним воєнним податком, не зачіпаючи основну кількість працюючих людей.

Принцип простий. Чим більший задекларований дохід, тим більший розмір податку. Нінішня влада негайно звинуватила «Свободу» в популізмі, проте одразу ж обклала воєнним податком ВСІХ громадян.

Тому зараз однаково платять і ті люди, що ледь-ледь зводять кінці з кінцями, і ті, що за наш з вами рахунок мають мільйонні зарплати та декларують сотні мільйонів готівкою вкупі з кілограмами швейцарських годинників.

На скільки могло би бути більше коштів для армії у випадку, якщо би ухвалили наш закон, навіть боюсь уявити, кинувши краєм ока на декларації представників нинішньої влади. Але вони стояли насмерть проти клятого популізму, що грав на руку ворогам: Кремлю, Путіну, рвущімся к власті, і т.д. ( самі виберіть необхідне слово) і захистили справжніх патріотів країни від зазіхань популістів.

Тепер є гроші і на рекламу власної боротьби «за всьо хорошеє», і на боротьбу з оппонентами. Так і живемо.

Популіст Олександр.

Джерело: Олександр Мирний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ