Олександр Мирний, політик
Олександр Мирний, політик

Українська головоломка. Дивлюсь на це фото і не можу зрозуміти, як так відбувається? Тарифи на електроенергію нашому підприємству підвищили, податок на землю в рази підвищили, ПДВ підняли, ПММ стали дорожче, ми людям на виробництві зарплату підняли.

13466354_291346621212562_6241654284532883430_nА смородину як продавали в минулому році по 20 грн. за кг., так і зараз продаємо за ті ж самі 20 грн. Як отримували на ній прибутки в минулому році, так і зараз не в збитках.

Звичайно я розумію, що якщо б, не приведи Господи, наше підприємство очолили Яресько разом з Абромавічусом та Бальцеровичем або хтось з нинішніх «младореформаторних оптимістів», то перше, що би вони зробили б – підняли ціни втричі. Потім, після того, як перестануть купувати ягоду, виставили б підприємство на продаж за мінімальною ціною.

В результаті я би залишився з боргами, а вони – з роздутими від подяк (від нових щасливих власників) кишенями полетіли би далі – туди, де як казав Жеглов, «у ніх лєжбіще».

От і сушу голову над питанням: чому, навіть коли ціни на все зростають, я, людина з дууууже середньою освітою, можу працювати без збитків, не піднімаючи вартість власної продукції, а люди із західною освітою, знанням англійської мови, досвідом роздержавлення великих компаній, не можуть?

Поки думаю, смородина готується почимчикувати до Херсону.

Джерело: Олександр Мирний