Олександр Мирний, політик
Олександр Мирний, політик

Знову мушу писати про Арсенія Яценюка.

За словами «багаторазового камікадзе», практично кожен третій громадянин отримує пряму фінансову допомогу від держави.

Прелєстно…

Зі слів Яценюка та дій уряду вимальовується наступна схема. Спочатку для ВСІХ українців піднімають податки, акцизи, тарифи, штрафи і т.п., щоби наповнити бюджет. Паралельно зростає інфляція, падає гривня, скорочується виробництво, відповідно збільшується безробіття та іде вниз ВВП.

Потім ЧАСТИНІ українців виділяють певну суму. Для чого? Щоби хоч трохи рівень їхнього життя піднявся? Ні. Для того, щоби ці кошти були негайно перераховані різним обл-, тепло-, комун- та іншим енерго.

Ці гроші, які пішли з Держбюджету, повернулись назад до Держскарбниці? В жодному разі! Вони пішли в кишені власникам водоканалів, генерацій та теплогенерацій, облгазів.

Що маємо в сухому залишку?

1. В Україні, як публічно визнав Арсеній Яценюк, кожна третя людина НЕ МОЖЕ оплатити бандитські тарифи без допомоги держави.

2. Олігархічна влада в рази збільшила власні прибутки за наш з вами рахунок. Спочатку піднявши в декілька разів розмір тарифів. Потім — розуміючи, що люди не зможуть заплатити, примусила ДЕРЖАВУ, через систему субсидій задовольнити їхні забаганки.

3. На наступних виборах декілька МІЛЬЙОНІВ наших співгромадян можуть підтримати Яценюка з простої причини — а раптом ті, що прийдуть після нього, знімуть субсидію. Як тоді жити? Хай краще залишається.

Чудова комбінація, за рахунок всієї України, правда?

P.S. Якщо держава оплачує тарифи приватним компаніям — то може, настав час повертати ці компанії державі?

Ваша думка?

БЕЗ КОМЕНТАРІВ