Олександр Мирний, політик

Приїхав додому, прочитав новини. Хочу зрозуміти, чи це раніше середня освіта була такою якісною, чи нинішня західно-заочна є такою нікудишньою?

Судіть самі. Держава живе з тих коштів, що збирає у вигляді податків, акцизів,  митних зборів та платежів, штрафів, дивідендів з держактивів. Держава має витрачати кошти на оборону, безпеку, медицину, освіту, інфраструктуру та вкладати в розвиток інноваційних проектів. Всі вищеперераховані вкладення повинні забезпечувати збільшення надходжень в бюджет, щоби мати можливість більше витрачати. Так будується спіраль розвитку.

Подивимось, що відбувається в нашій країні. Зростають податки, штрафи, акцизи, митні збори та платежі. Мабуть в бюджеті грошей стало настільки багато, що дивіденди державі, судячи з усього, не потрібні, бо найприбутковіші підприємства виставлені на продаж.

Тепер подивимось на витратну частину. Оборона недофінансована, стан безпеки в країні красномовно описує поліцейська статистика злочинів, витрати на медицину та освіту, порівняно з минулим роком, урізані, про інфраструктуру яскраво свідчить стан доріг, інноваційних держпроектів, як і голів нашої збірної на Євро, не існує.

Куди ж збирається направляти додаткові кошти, зібрані з людей, влада? Судячи з усього, тільки в одну сторону – субсидії для 9 мільйонів сімей.

Ці витрачені мільярди створять нові робочі місця?
Ні.
Завдяки субсидіям підвищиться купівельна спроможність населення?
Ні.
Збільшиться попит на українські товари, на внутрішньому ринку?
Ні.
Зросте ВВП, завдяки новим тарифам?
Ні.

Ці мільярди будуть конвертовані та виведені з країни туди, де бачать своє майбутнє щасливі власники облгазів, електростанцій, обленерго. Що виграли від підвищення тарифів ми – ті, хто платить податки, штрафи, митні платежі і збори, акцизи?ь Мабуть, самі того не підозрюючи, профінансували створення ще двох політичних партій, які, після створення, зразу почнуть обіцяти негайно почати боротись. З ким, і коли почнуть боротись, буде повідомлено пізніше.

От така от українська спіраль….

P.S. Написано рік тому.  Це вже не спіраль, зачароване коло.

Джерело: Олександр Мирний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ