Олександр Мирний, політик
Олександр Мирний, політик

Жирну крапку на потоках брехні та звинувачень, що лилися на «Свободу» з усіх куплених ЗМІ, з вуст Яценюка, Авакова, «незалежних» експертів, коли партія захищала Конституцію, з усіх сил боролась проти зради національних інтересів поставила сама влада.

Спочатку пролунали заяви про те, що неприйняття змін до Конституції викличе московський наступ. А як же тепер коментувати постійні істеричні крики про «агентів Кремля», що заважають прийняти конче необхідні саме для УКРАЇНИ зміни?

Виходить так, що Росія готова до відкритої війни за ті зміни, які їй не вигідні? Хто-небудь, при здоровому глузді, в це вірить? Потім, як грім серед ясного неба, лунають заяви від Яценюка та Авакова про необхідність проведення референдуму для прийняття змін до Конституції.

Для чого ж тоді Народний Фронт, разом з БПП частиною САМОПОМОЧІ та регіоналами голосував за зміни до Конституції в першому читанні? Чому тоді були влаштовані криваві провокації, які допомогли владі відволікти увагу суспільства від зради України, що відбулось 31 серпня в залі ВР?

Що змінилось зараз? Стала очевидною справжня суть всіх подій та домовленостей. От нерви і не витримали, страшно стало.

Але відповідати все одно прийдеться. Рано чи пізно. Сподіваюсь рано.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ