Олександр Мирний, політик
Олександр Мирний, політик

16 січня 2014 року. Того дня у Верховній Раді відбулось так зване «копитне голосування». Здавалося тоді, що все — це той злочин, за який обов’язково будуть відповідати всі, хто його скоїв.

Змінився президент, змінився уряд, змінився парламент. До влади прийшли найпомітніші, найкрикливіші, з роздертими на грудях «тєльнікамі» в боротьбі за народ. От тільки за події у ВР, що стались 16 січня 2014 року, досі ніхто не відповів.

А й справді, як можна когось карати?

Тоді треба карати й тих, хто голосував або фальшував голосування за особливий статус, при виключеній системі «Рада».

Треба карати за Крим, Іл-76, Саур-Могилу, Іловайськ, Дебальцеве, страшну девальвацію гривні, проголосований вночі ПУСТИЙ бюджет-2015, антинародний бюджет-2016, катастрофічне падіння рівня життя українців.

Треба буде давати відповідь, чому сотні злочинців — на волі, займають високі ДЕРЖАВНІ посади. А патріотів сидить у тюрмах більше, ніж за всі часи незалежності, разом узяті.

Відповідати не хочеться. Тому краще разом із тими, хто грабував Україну 25 років, продовжувати її грабувати. Влаштовувати родичів, синів, доньок, дружин або чоловіків на хлібні посади, перевозити десятки соплемінників під машкарою політичних біженців до України, звільняти від кримінальної відповідальності «своїх» за скоєні злочини.

А 16 січня?

Забудеться, як забулись попередні «подвиги» можновладців. Головне, щоби телевізійний сигнал безперешкодно подавався до кожної оселі…

БЕЗ КОМЕНТАРІВ