Олександр Мирний, політик
Олександр Мирний, політик

Не хочеться бути схожим на багатьох публічних осіб, що наввипередки біжать або на ТВ, або на сторінки соцмереж із намаганням першими прокричати (заодно і попіарити себе, коханого), без намагання зберегти хоч якусь об’єктивність — про ті чи інші події в країні.

Тому, не дочекавшись офіційної позиції влади, дозволю собі сьогодні поставити декілька запитань нашим високопосадовцям.

  1. Для чого в Україну прилітав Гризлов?
  1. Чи знають про цей візит президент, прем’єр-міністр, керівники силових структур?
  1. Чому про візит офіційного представника країни-агресора — як, до речі, неодноразово заявляли і президент і Арсеній Яценюк  — не було жодного повідомлення від владних речників?
  1. Хто давав розпорядження про допуск літака Гризлова у повітряний простір України, враховуючи те, що авіасполучення між Україною та Росією закрите?
  1. Хто зустрічався з Гризловим, із якими повноваженнями?
  1. Чому зустріч із представником держави-агресора відбувається не на території третьої країни, як це прийнято в міжнародних стосунках?
  1. Які результати зустрічі для України?
  1. Чи планує влада продушувати зрадницькі зміни до Конституції, у частині надання особливого статусу тимчасово окупованих територій, на умовах Росії?
  1. Чому про цей візит дружно мовчать «правдоруби» з владної коаліції, зокрема Найєм, Лєщенко, Сироїд, Єгор Соболєв, Семен Семенченко та інші «нові обличчя»?
  1. Ми знову мовчки проковтнемо черговий ляпас українцям?

БЕЗ КОМЕНТАРІВ