Політичний аналітик Олександр Солонько

Оцініть красу гри в питанні скандалу з роботою НАЗК. Гройсман закликає Корчак і решту піти у відставку через незадовільну роботу реєстру (точніше її відсутність). Що ж, чисто формально він і міг би робити такі заяви. Хоча політично він цілком і повністю причетний до влади, яка цей склад проштовхувала.

Більш ніж дико звучать заяви Авакова, який теж не втратив можливості покритикувати Наталію Корчак. Ту саму, яку в НАЗК призначив Кабмін, очолюваний його однопартійцем Арсенієм Яценюком. Оце так послідовність, скажіть?

Голова НАЗК теж не поступається урядовцям в рівні цинізму та зухвалості знущання із суспільства. За роботу реєстру відповідає НАЗК. За її відсутність – ні. При цьому, винних, як це зазвичай буває в Україні, просто немає. Ну, немає і все.

За ідіотські закони, які ухвалюються теж нікому відповідати. За помилки і халатність під час військових дій – теж. За корупцію теж ніхто не відповідальний. Добре хоч у загальній економічній стагнації винний знайшовся – війна. Тільки аргумент трохи похитнувся, коли стало відомо, що системний олігарх за рік подвоїв статки.

Це, власне, ті реформи, зупинкою яких Порошенко лякає в разі дочасних виборів. Знаєте, тепер у їх необхідності переконатися куди легше.

Джерело: Олександр Солонько

БЕЗ КОМЕНТАРІВ