Політичний аналітик Олександр Солонько

Заява про створення «замість» України чергового хворобливого витвору московської пропаганди (цього разу «малоросії») є черговим підтвердженням запущеної стадії шизофренії Путіна, який в своїх жалюгідних імперських пориваннях давно втратив залишки розуму.

Звичайно, що українців хочуть у черговий раз спробувати принизити. Так агресивно і деструктивно поводиться злочинець, який цілком усвідомлює свою провину.

Очевидно, що кремлівські маріонетки нічого не кажуть просто так і лише ретранслюють фантазії свого керівництва. Заява про створення державного утворення саме замість України означає чергову спробу відмовити Україні й самим українцям в праві на існування. І це є ще одне підтвердження того, що Кремль своїх планів відносно України не змінив.

Красномовно на цьому фоні виглядає позиція влади в Україні. За гучними заявами ховаються конкретні дії, які чітко говорять про те, що влада вчепилася зубами в такий вигідний для Путіна «Мінськ». Та так фанатично, що навіть хоче легалізувати сам «мінський процес» в правовому полі України. Не просто імплементувати його пункти, а закріпити інституційно. Саме по діях треба судити щодо готовності української влади боротися до кінця проти агресора. І висновки тут невтішні.

Джерело: Олександр Солонько

БЕЗ КОМЕНТАРІВ