Політичний аналітик Олександр Солонько

Серед можливих претендентів на посаду керівника фракції БПП у ВР називають представника президента Порошенка в парламенті Артура Герасимова.

Думаю, багатьом більш знаючим людям є що сказати про цю особу. Я лиш хочу звернути особливу увагу на деякі факти. На цю людину певний час працював сумновідомий Бєзлєр. Ця людина, будучи підтримуваною тодішнім міністром економіки в уряді Януковича-Азарова Петром Порошенком у 2012 році застосовував схему масового підкупу виборців під час виборів до парламенту.

Історій у відкритих джерелах багато. Авторитетних джерелах.

Ця людина цілком може стати головою найбільшої парламентської фракції. Враховуючи те, що вона й так є фактично одним із публічних (і очевидно тіньових) лобістів президента, можливе призначення міняє мало в загальному плані. Проте, можливе посилення впливу таких персонажів означає поглиблення згубних процесів у владі.

Повна відмова від виконання обіцяного на виборах, поглиблення протистояння з українською громадою, реакціонізм, поглиблення політики колабораціонізму з Кремлем, концентрація влади і контролю над медіа, використання системи правосуддя для політичних і бізнесових розправ, вихолощення і так слабких антикорупційних інституцій, все більш масштабні зловживання доступом до публічного бюджету тощо.

Можливо питання вже вирішене і йде мова тільки про реалізацію, можливо ще ні. Проте навіть в іншому випадку, вказані тенденції не відходять. І це не обіцяє країні нічого доброго.

Джерело: Олександр Солонько

БЕЗ КОМЕНТАРІВ