Політичний аналітик Олександр Солонько

Незважаючи на всі нюанси, безвізовий режим з ЄС, на якому зараз намагається піаритися влада, був чимось, чого чимало українців хотіло та очікувало. Очевидно, що якби не Революція гідності та страшні жертви у протистоянні з режимом Януковича та кремлівською машиною смерті, ніякого безвізу не було б. Причини всім, я гадаю, зрозумілі й пояснювати додатково нічого не слід.

Тим більше, на фоні подвигів звичайних українців, які явно не йшли у бій за візи чи їхню відсутність, а боролися за Україну, нагородження орденами, в тому числі, Яценюка за те, що стало можливим лиш завдяки звичайним українцям, виглядає нечуваним цинізмом влади.

Хоча це цілком вписується в логіку нинішнього правлячого класу. Президент скоріше нагороджуватиме близьких собі за духом яценюків, авакових чи навіть злочевських, аніж загиблих із Небесної сотні чи героїв московсько-української війни. І справа тут не у безвізі. Безвіз – це один із наслідків того, що українці намагаються відірватися від Кремля і платять за це своїми життями.

Загалом, брежнєвщина, якою дуже сильно відганяє від таких от «нагороджень» враз перекреслює всі намагання здаватися сучасними, демонструвати свій україноцентризм, що ми бачимо останнім часом. Це чергове підвердження фальшу та зневаги до українців. Нехай обчіпляються хоч сотнями нагород, медалей, орденів, але це нічого не змінить. Український народ набагато спроможніший та заслуженіший, ніж купка обмежених бариг, які окрім матеріального блага більше ніяких цінностей не знають.

Джерело: Олександр Солонько

БЕЗ КОМЕНТАРІВ