Політичний аналітик Олександр Солонько

Новини нашої дурки.

В НКРЕКП (ну оте, що тарифи нам малює) вирішили, що вже можна таки запровадити в дію абонплату за газ для населення. Мовляв, помітингували в квітні, молодці. Все, досить. Посадовців регулятора звільнили, але не звільнили, скандальну постанову скасували, але не скасували. Кілька днів до того в ЗМІ твердим ходом вже розповзалася інформація з нагадуванням що таке і скільки українці будуть платити. Тобто, вже як даність. Ну а що, відпустки ж. Хіба хтось прийде цього разу мітингувати в пекельну спеку? Виявилось, що прийшли. Більш за те, соромитись ніхто не став і ця «Свобода» (не ясно чому їм не відпочивається, що з ними не так?) у витонченій формі розповіла Дмитру Вовку хто він є насправді. І правда, як можна було таке передбачити?

«Стратеги» у владі ну ніяк не могли передбачити, що таке взагалі можливо. І правда, яка ж несподіванка!

Потім Вовк біжить до камер і слізно пояснює, що ніяку абонплату ніхто вводити не збирався. Ну звичайно, хто міг би припустити, що в серпні вітчизняні високопосадовці не можуть зібратися поговорити про життя. Просто так. А то все решта ганьба і провкація. І тримати людей за дурнів то теж чомусь нормально. Для Вовка і йому подібних.

Що вже скажеш про цілого колишнього секретаря РНБО Парубія, який ну ніяк не міг передбачити, що призначення рідної сестри заступником голови хай навіть обласного управління ДФС ніхто не помітить на не захоче добряче цю тему обсмоктати. Якийсь дріб’язковий в Україні голова парламенту. Мав би розуміти, то хоча до Києва її притарабанив. Все одно розмови будуть. Але ні. Ну ні то ні. Але суть в іншому, навіть дитина, яка новини по телевізору дивиться могла би передбачити, що створення окремої посади під людину із такими зв’язками не може не залишитися непоміченим. Тим більше в структурі, яка контролюється президентом (частково чи повністю).

Цинічно звучить, розумію, але просто не може не звертати на себе увагу така дріб’язковість. Коротше, явно зіпсували людині перспективну кар’єру.

Загалом такий рівень примітивності від нинішньої влади вже навряд чи кого дивує. Погано лиш те, що винахідливістю вона «страждає» лише тоді коли мова йде про самозбереження. І при цьому вона ще й погрожує втопити разом із собою країну. Швидко. А натомість топить повільно

Джерело: Олександр Солонько

БЕЗ КОМЕНТАРІВ