Політичний аналітик Олександр Солонько

В клубкові інтриг у владі народжуються іноді абсолютно неадекватні ідеї.  Пам’ятаєте Дмитра Вовка – голову НКРЕКП, яка освячує всі підвищення тарифів, всілякі «ротердами+», роздає ліцензії та допомагає ділити енергоринок в інтересах нинішньої влади і, що цікаво, російських олігархів? Того самого, якого рік тому Порошенко начебто звільнив, але так звільнив, що той працює далі (подейкують, що в травні залишить посаду, але знову претендуватиме стати членом НКРЕ). Той самий, який ще до грудня 2014 року (вже півроку як Порошенко був президентом України в ситуації фактичної війни з Росією) працював у московській філії Roshen.  Ну, ви зрозуміли – відомий спеціаліст в сфері енергетики і комунальних послух 1989 року народження (перепрошую за ейджизм).

Так от, вчора одне відоме видання повідомило, що цього самого Вовка серйозно розглядають як кандидата на посаду міністра енергетики. Попри те, що інформація була оприлюднена 1 квітня, це ні трохи не смішно.

Звісно, варто зазначити, що мова йде про такий варіант, як результат багатьох «якщо» і стане можливим у випадку реалізацій складної політичної інтриги, пов’язаної зі значними змінами в діючому Кабміні та протистоянні АП і Гройсмана.  Тим не менш, такий варіант можливий. Висновки про залишки адекватності робіть самі.

Джерело: Олександр Солонько